Mieszkanie w sąsiedztwie zieleni: Dlaczego warto zamieszkać we Wrocławiu – Stabłowicach?

Zgiełk, szybkie tempo życia, zatłoczone ulice – to charakterystyczne cechy wielkich miast, które mają swoich zwolenników i przeciwników. Jeśli pracujesz lub uczysz się we Wrocławiu, ale cenisz spokój i zieleń, rozważ zamieszkanie w Stabłowicach. To nowoczesne osiedle sprzyja aktywności fizycznej i pozwala odetchnąć po ciężkim dniu.

Stabłowice – nowe miejsce do życia we Wrocławiu

Osiedle Stabłowice znajduje się na północno-zachodnich obrzeżach Wrocławia. Mimo iż do centrum miasta jest dość daleko, łatwo stąd wszędzie dojechać dzięki bardzo dobrej komunikacji. Jeśli zamiast samochodu wolisz tańszy i bardziej ekologiczny transport zbiorowy, masz do wyboru linie autobusowe i tramwajowe. Znajduje się tu też stacja kolejowa.

Bardzo dużą zaletą mieszkania w Stabłowicach jest bliskie sąsiedztwo rozległych terenów zielonych. Osoby aktywne lub po prostu lubiące spacery na świeżym powietrzu mogą korzystać z uroków niewielkiego Parku Stabłowickiego oraz Parku Leśnickiego. Niedaleko znajduje się też kąpielisko Staw Królewski oraz Park Złotnicki.

Jak wygląda rynek mieszkań na sprzedaż Wrocław – Stabłowice?

Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław Stabłowice to lokale 2 i 3-pokojowe. Znajdą się też funkcjonalne kawalerki oraz duże mieszkania dwupoziomowe. Osiedle dynamicznie się rozwija. Powstają nowe inwestycje, którym daleko do topornych blokowisk. Kameralne miejsca, niskie budynki wielorodzinne, zielone okolice, place zabaw i miejsca do odpoczynku w pobliżu – to zalety mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu – Stabłowicach.

Nabywcy decydują się zakupić tu lokale na własny użytek lub pod wynajem. W drugim przypadku lokalizacja ma kluczowe znaczenie. Ze względu na nieco większą odległość od centrum Wrocławia, mieszkania w Stabłowicach są atrakcyjne cenowo. Mniejszy wydatek to dla nowego właściciela to możliwość zaproponowania najemcom niższego czynszu. To oczywiście automatycznie zwiększy zainteresowanie lokalem.

Dlaczego warto zamieszkać w Stabłowicach?

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub swojej rodziny, Stabłowice mają wszystko, czego potrzebujesz. Oprócz dobrej komunikacji, znajdziesz tu mnóstwo małych i większych sklepów, szkoły i przedszkola, restauracje, placówki medyczne i wiele punktów usługowych. Dużą zaletą tego osiedla jest bezpieczeństwo. Stabłowice wyróżniają się wolniejszym tempem życia, spokojem i ciszą w otoczeniu zieleni. Z tego względu chętnie osiedlają się tu rodziny z dziećmi.

Kupując mieszkanie od dewelopera, możesz je swobodnie dostosować do potrzeb swoich lub swojej rodziny. Wybierz jednak sprawdzoną firmę, która dopełni warunków umowy i zaoferuje Ci pełnowartościową usługę. Niezależnie od tego, czy kupujesz mieszkanie we Wrocławiu – Stabłowicach na kredyt, czy jesteś szczęśliwym posiadaczem gotówki, taka inwestycja z pewnością zaprocentuje. Wybierz więc funkcjonalne mieszkanie z dobrym rozkładem, na nowoczesnym osiedlu, w jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce!