strony www, sklepy internetowe

Projektujemy nowoczesne strony CMS WordPress i CMS Joomla. Nasze strony są nowoczesne, responsywne oraz budowane według najnowszych standardów. Stosujemy także nowoczesne szablony premium. Każdy klient na życzenie otrzymuje także nowoczesny serwer hostingowy bez żadnych ograniczeń czasowych.

wsparcie techniczne stron i sklepów

Zaprojektowanie strony to nie wszystko. Ważna jest również obsługa strony lub sklepów. Na życzenie klienta zajmujemy się również wsparciem technicznym i administrujemy stronami i sklepami.

Klient zawsze może być pewny, że czuwamy nad tym aby strona zawsze była sprawna i dostępna. Szybko reagujemy na wszelkie problemy z funkcjonowaniem strony.

Migracja stron i sklepów

Zajmujemy się także migracją stron i sklepów klientów między serwerami.

Jeżeli jesteście państwo niezadowoleni z waszego obecnego hostingu, z przyjemnością zajmiemy się migracją.

Wykonamy to szybko i bez przeszkód.

kopie zapasowe stron i baz danych

Oprócz typowego wsparcia technicznego wykonujemy kopie zapasowe zarówno całych baz danych, jak i stron i sklepów klientów.

Wykonana kopia zapasowa to gwarancja sprawnego przywrócenia stabilności strony bądź sklepu w momencie gdy państwa serwis utracił stabilność w wyniku np. błędu działania aktualizacji WordPress, Joomla bądź błędnego działania wtyczki.

prezentacje PowerPoint

creativestudiotorun to nie tylko strony www czy sklepy internetowe. Zajmujemy się także projektowaniem prezentacji PowerPoint dla firm oraz dla osób indywidualnych.

Do każdej prezentacji podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się na wysokiej jakości diagramach, ikonach czy grafikach.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Zapraszamy do kontaktu z firmą creativestudiotorun