Dlaczego My

creativestudiotorun

W jaki sposób pracujemy

Na kompleksowe wykonanie projektu strony składa się kilka etapów. Dlaczego warto wybrać creativestudiotorun? 

Zajmujemy się projektowaniem strony w sposób kompleksowy. Od wyboru domeny, podpięciem do serwera hostingowego, aż do zaakceptowania projektu strony przez klienta i kończąc na publikowaniu strony na serwerze. Oczywiście są również poprawki jeżeli coś trzeba zmienić dodać dodatkowo. Etapy wykonania strony możemy podzielić na:

01
01
Pomysł

Klient przedstawia nam swoje pomysły, dyskutujemy, pytamy o kluczowe kwestie. Doradzamy najlepsze rozwiązanie. Wybieramy domenę i opłacamy ją.

02
Wybór rozwiązania

W momencie gdy mamy uzgodnione wszelkie kwestie, klient wybiera swój szablon strony. Podpinamy domenę, instalujemy WordPress lub Joomla, instalujemy szablon i wszystko konfigurujemy.

02
03
03
Projektowanie strony

W tym miejscu zajmujemy się już budową strony, wdrażaniem wszystkich uwag klienta. W tym momencie na bieżąco kontaktujemy się z klientem.

04
Testy i akceptacja

Strona jest gotowa, przed pokazaniem jej klientowi przeprowadzamy testy czy wszystko jest ok. Klient ogląda efekty i ewentualnie prosi o poprawki.

04
05
05
Publikowanie strony

Gdy następuje akceptacja, strona jest publikowana na właściwym serwerze. Po dokonaniu płatności klient otrzymuje prawa własności do strony i jest jej jedynym właścicielem.

Referencje klientów

Opinie naszych klientów

Bardzo dziękujemy za opinie. Zadowolenie naszych klientów jest niezwykle istotne i motywuje nas do pracy.

"Polecam, strona wykonana fachowo, terminowo, bardzo dobry kontakt z wykonawcą, pełen profesjonalizm!"

Anna Emilia

Fuxja Studio Projektowe Koszalin

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Bezproblemowy przepływ informacji, szybko, sprawnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami co do projektu. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie"

Magdalena Borakiewicz

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy . Bardzo szybki przepływ informacji i szybkie odpowiedzi. Usługa wykonana w ustalonym terminie i w korzystnej cenie. Serdecznie polecam."

Katarzyna Papuga

"Polecam, bo projekty są piękne graficznie, wykonawca ma zmysł plastyczny. Jestem pod ogromnym wrażeniem."

Joanna Wyrobek

"Polecamy Pana Tomka do tworzenia stron internetowych. Współpracujemy od kilku lat. Firma wykonuje usługi bardzo profesjonalnie i terminowo."

Ewa Piasecka

mojawspolnotaonline

"Z czystym sumieniem polecamy współpracę z creativestudiotorun! Pan Tomasz jest osobą bardzo komunikatywną i cierpliwą. Zarówno strona internetowa, jak i prezentacja biznesowa wykonane na wysokim poziomie. Bardzo dobry kontakt i szybka reakcja na proponowane zmiany. Pełen profesjonalizm!"

Krystyna Maior

Double Respect Warszawa

"polecam Pana Tomasza w 100%. Bardzo kreatywna , solidna i godna zaufania osoba . Super fachowiec i specjalista. Polecam"

Sylwia Socha